Trasy

Park rozrywki Śląsk

Park linowy w Goczałkowicach – Runway został zaprojektowany w innowacyjny sposób. Wyposażony jest w podesty wielopłaszczyznowe, spirale podejściowe, siatki i wiele innych przeszkód. Łączna długość wszystkich tras w naszym parku wynosi 700 metrów.
Trasa linowa szkoleniowa
To typ trasy przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z parkiem linowym. Nasi instruktorzy prowadząc krok po kroku, tłumacząc jak poruszać się po trasie. Przygotowują psychicznie oraz fizycznie do tego wyzwania. To trasa idealna na start.
Trasa linowa – MAŁA
Jest to trasa przeznaczona dla najmłodszych. Dostosowana do dzieci i ich potrzeb. To doskonała forma rozrywki dla dzieci, która pozytywnie wpływa na rozwój fizyczny dziecka (poprawia koordynację ruchową oraz sprawność). Dodatkowo to prawdziwe wyzwanie i świetna zabawa.
Trasa linowa – ŚREDNIA
Trasa przygotowana dla młodzieży i dorosłych, którzy mają już doświadczenie w chodzeniu po trasach linowych. Doskonale się sprawdzi dla osób, które są średnio-zaawansowane. To będzie prawdziwy test sprawności i odwagi, nie zabraknie potężnego zastrzyku adrenaliny.
Trasa linowa – DUŻA
To prawdziwe wyzwanie i wymaga dużego doświadczenia i odwagi. Polecamy tę trasę osobom, które szukając mocnych wrażeń. Gwarantujemy maksimum satysfakcji po pokonaniu trasy expert. Jeśli kochasz wyzwania na wysokości z ogromną dawką emocji – to trasa dla Ciebie.